Free Porn

máj, 2018

28májCelodenné31Human Resource Development for Nuclear Power ProgrammesTretia medzinárodná konferencia o rozvoji ľudských zdrojov pre programy jadrovej energetiky s podtitulom Čelenie výzvam pri zabezpečovaní kvalifikácie budúcich pracovníkov v jadrovej energetike.

Viac

Detaily podujatia

Odvetvie jadrovej energetiky sa dnes musí veľmi aktívne vyrovnávať s potrebou výmeny generácií a odovzdávaním vedomostí nie len v krajinách nastupujúcich na cestu štiepenia atómu, ale aj v krajinách s rozvinutou jadrovou energetikou, medzi ktoré patrí aj Slovensko. Dotýka sa to nie len prevádzkovateľov jadrových elektrární, ale aj výskumných reaktorov a zariadení pre zadný palivový cyklus, ktoré sa venujú uskladňovaniu či prepracovaniu vyhoretého paliva, alebo postupnému vyraďovaniu z prevádzky.

Týmito témami sa bude na budúci rok koncom mája v Kjongdžu v Južnej Kórei zaoberať aj Tretia medzinárodná konferencia o rozvoji ľudských zdrojov pre programy jadrovej energetiky s podtitulom Čelenie výzvam pri zabezpečovaní kvalifikácie budúcich pracovníkov v jadrovej energetike.

Čas

máj 28 (Pondelok) - 31 (štvrtok)

Lokácia

Gyeongju, Južná Kórea

PRIDAJTE KOMENTÁR

Prosíme, vložte svoj komentár
Tu uveďte svoje meno

X