december, 2017

06decCelodenné07Nuclear Power Plant Life Management & Extension 2017Tretia konferencia o riadení a predlžovaním životnosti JE sa uskutoční 6. a 7. decembra 2017 s návštevou zariadenia Myrha 5. decembra 2017.

Viac

Detaily podujatia

Konferencia, ktorá sa bude konať v decembri v Belgicku, sa bude venovať výzvam súvisiacim s riadením a predlžovaním životnosti jadrových elektrární (JE) a zahŕňa technickú návštevu výskumného centra projektu reaktora Myrrha v Centre jadrového výskumu (SCK • CEN).

Tretia konferencia o riadení a predlžovaním životnosti JE sa uskutoční 6. a 7. decembra 2017 s návštevou zariadenia Myrha 5. decembra 2017.

Počet miest na návšteve je obmedzený a miesto si treba rezervovať.

V projekte Myrrha, podporovanom Európskou úniou, sa navrhuje a buduje multifunkčné výskumné zariadenie v SCK • CEN v Mol, v Belgicku. Myrha bude prvým prototypom jadrového reaktora poháňaného urýchľovačom častíc. Systém sa skladá z urýchľovača protónov, ktorý generuje lúč smerovaný na cieľ spaľovania, ktorý je spojený s podkritickým rýchlym reaktorom chladeným olovom a bizmutom.

Prihlásiť sa možno odoslaní e-mailu na adresu mlampropoulou@acieu.net alebo telefonicky na čísle: +44 203 141 0607 s uvedením kódu ENLe3MKTG.

Pre viac informácií kliknite na odkaz „Zistiť viac“ v ľavom dolnom rohu tohto podujatia.

Čas

december 6 (Streda) - 7 (štvrtok)

Lokácia

Antverpy, Belgicko

Organizátor

ACI

PRIDAJTE KOMENTÁR

Prosíme, vložte svoj komentár
Tu uveďte svoje meno

X