Európske združenie odborníkov v oblasti jadrovej energie European Nuclear Society (ENS), do ktorej patrí aj Slovenská nukleárna spoločnosť (SNUS), realizuje sériu webových seminárov venovaných kariére v oblasti jadrovej energie a energetiky.

Kariéra v jadre

ENS môžete sledovať v tomto playliste na sociálnej sieti YouTube. Najnovšie videá prezentujú súčasné pracovné príležitosti v jadrovom sektore ponúkané šiestimi zamestnávateľmi. Videá boli realizované v rámci projektu ENEN+, ktorý je financovaný z EÚ a spoločne s univerzitou v Pise sa ním do jadrového sektoru pokúšame prilákať nové talenty.

[vc_video link=“https://www.youtube.com/playlist?list=PLxRu_9082AwqjR61N26xtLquJ7HHJjNzx“ align=“center“ css_animation=“fadeIn“]

Najbližšie pripravované webináre

Jadroví odborníci na sieti LinkedIn

Touto cestou vás tiež pozývame sledovať profil ENS na sociálnej sieti LinkedIn a stať sa členmi našej platformy a stať sa členmi našej uzavretej platformy LinkedIn ENS Career Platform.

Ak by ste sami radi zorganizovali webový seminár venovaný téme jadra, máme k dispozícii ešte dátumy 4. apríl a 9. máj 2019. Stačí, keď sa nám ozvete na LinkedIn.